ABC zdrowszego stylu życia

News

Szkoła wraca do gry i nie ma lepszego momentu, aby wprowadzić swoją rodzinę w zdrowszy tryb życia. Co to jest... mówisz, że nie masz czasu, aby dopasować w fitness dla Ciebie i Twojej rodziny? NONSENS! Takie gadanie może sprawić, że dostaniesz czapkę nieuka i miejsce w kącie. Poważnie, wszystko, czego potrzeba to kilka minut tu i tam, aby wymyślić plan fitness, który będzie zarówno zabawny i energiczny dla Twoich dzieci - i ustawić je na drodze do zdrowszego stylu życia. To naprawdę jest tak proste jak ABC.

Wpasuj się w te szybkie 5-minutowe wybuchy energii 6 razy dziennie i zanim się zorientujesz, zrobisz 30 minut ćwiczeń - i będziesz pracować na rzecz zdrowszych serc dla wszystkich! Oczy na tablicę! A jak Przebudzenie!

Obudź się trochę wcześniej i zacznij dzień od 5 minut skakania na skakance, skakania na linie i przysiadów! Bez względu na to, jak bardzo dzieci będą wyć i protestować, będą w lepszych humorach po zakończeniu tej otwierającej oczy sesji ćwiczeń. B jak Rower!

Poprowadź swoją rodzinę na codzienną przejażdżkę rowerową. Nie musisz wyjeżdżać w góry, aby czerpać z tego korzyści. Krótka przejażdżka po okolicy sprawi, że płuca będą pracować, a krew pompować - i szybko poprawi ogólną kondycję Twojej rodziny. Obiecuję, że dzieci wkrótce nie będą mogły się doczekać, by pedałować z mamą i tatą i zażądać dłuższych wycieczek. C jak Łap!

Chwyć piłkę nożną, koszykówkę, piłkę nożną lub baseball i wciągnij dzieci do gry. Podrzucanie lub kozłowanie piłki przez 5 minut będzie miłą przerwą od pracy lub telewizji. To także oczyści umysł i pomoże wszystkim lepiej spać. Jest jednak pewien haczyk: Dzieci będą błagać o więcej takich zajęć!

D jak piesek!

Może to zabrzmi szalenie, ale zachęć dzieci do czołgania się po podwórku na czworakach przez kilka minut naraz. Nie śmiej się. Wielu światowej klasy sportowców trenuje w ten sposób. To nie tylko zabawa, ale i praca wszystkich mięśni w tym samym czasie. Upewnij się, że jesteś w stanie się ubrudzić. Wszyscy będą się dobrze śmiać, gdy dzieci będą biegać wokół swoich rodziców. E jak Energizer Bunny!

Chwyć prowizoryczny bęben (garnki i patelnie świetnie się nadają) i poprowadź głośną paradę wokół domu, waląc w marszu. Tak, to jest głośne, ale to będzie muzyka dla twoich uszu, gdy dzieci śmieją się i śpiewają i dziękują za taką zabawną przerwę od ich pracy w szkole. F jak Facedown!

Szybko, spadaj i daj mi 5 minut - to czas na pompki na koniec dnia! Oczywiście, pompki to praca - dlatego zostawiliśmy je na koniec. Zobacz, ile pompek każdy może zrobić w ciągu 5 minut. Następnego dnia postaraj się zrobić o JEDNO powtórzenie więcej. Róbcie tak dalej, a w krótkim czasie wasze dzieci staną się szczupłymi, średnimi maszynami do robienia pompek! Aha, i zauważysz u siebie bardziej napięty tors i bardziej umięśnione ramiona! Ile jeszcze liter możesz dodać do naszego fitnessowego alfabetu?