Hurom GD

News

Hurom GD to tak naprawdę fajne urządzenie, które pełni jakby rolę robota kuchennego, który oprócz tego, że będzie przygotowywał dla nas smaczny sok może także mielić różne produkty. Jeśli chcemy mielić pieprz, mięso czy sól to urządzenie sobie z tym świetnie poradzi. Nadaje się także do robienia makaronu różnego rodzaju, dzięki temu, że dołączone są specjalne końcówki. Można przygotowywać pałeczki chlebowe z użyciem przygotowanych końcówek z większymi otworami. Z tym urządzeniem praktycznie wszystko jest możliwe. Miłośnicy kawy mogą tam zmielić swoją ulubioną kawę. Jak się wydaje można powiedzieć, że Hurom GD to rzeczywiście urządzenie idealne, którego możliwości można powiedzieć, że są nieograniczone. Urządzenie po jego przetestowaniu można powiedzieć, że również może być dobrze ocenione.

W przypadku pomarańczy sprzęt poradził sobie z nim dość dobrze i z dwóch sztuk udało się otrzymać prawie dwie szklanki soku, co jest niezłym wynikiem. W przypadku jabłek okazało się, że urządzenie jest naprawdę wydajne, ponieważ sok powstał szybko i było go całkiem sporo. Oczywiście jabłka pokrojone w ósemki, co wiązało się z takim a nie innym otworem wlotowym, który znalazł się w tym urządzeniu. Dalej była marchewka oraz buraki, także krojone na mniejsze kawałki. Sok z marchwi i buraka był już otrzymywany dłużej, ale jego jakość także była na wysokim poziomie. Następnie testy były już skierowane w stronę innych produktów między innymi ziół, traw pszenicznych i okazało się, że i tutaj urządzenie radziło sobie bardzo dobrze. Nie dość, że sok udało się przygotować naprawdę szybko to jego konsystencja była fajna i dodatkowo było go całkiem sporo. Jeśli chodzi o możliwości przerabiania różnorakich surowców Hurom GD to rzeczywiście urządzenie udane, które daje użytkownikom bardzo wiele różnych możliwości i z tego powodu naprawdę warto się tym sprzętem zainteresować.

Po przerobieniu soków jednak chciałam sprawdzić także jak ten sprzęt poradzi sobie z innymi produktami. Wybrał mięso oraz przyprawy. Jak wiadomo urządzenie wcześnie trzeba było odpowiednio oczyścić oraz wysuszyć. Nie ma tak dobrze, że sprzętem, którym robiło się przed chwilą sok za parę minut będzie można zmielić przyprawy a wszystko zakończyć mieleniem mięsa czy robieniem makaronu. Dlatego przed zmianą produktów na zupełnie inni typ nie zostaje nic innego niż oczyścić sprzęt i go wysuszyć. W przypadku przypraw urządzenie radziło sobie dobrze i udało się mielić i pieprz i sól w szybkim tempie. Oczywiście również w przypadku mięsa wydajność była zadowalająca. A na koniec zostało robienie makaronu. Można albo samemu zagnieść ciasto na makaron albo też skorzystać z pomocy urządzenia, które również może to za nas wykonać i wtedy tak naprawdę oprócz wrzucania kolejnych składników nie musimy nic robić. Nasza praca będzie właściwie ograniczona do zera. Zakładamy na sprzęt odpowiednią końcówkę i umieszczamy ciasto. Wystarczy krótka chwila, by z urządzenia zaczął się wydobywać uformowany pięknie makaron. Trzeba więc powiedzieć, że Hurom GD to idealna propozycja do każdej kuchni.